Engin Yavaş Resmi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hasan yalancının teki

3 posters
YazarMesaj
aşkım_ibom
Yeni Üye
Yeni Üye
aşkım_ibom

hasan yalancının teki Empty
MesajKonu: hasan yalancının teki   hasan yalancının teki Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 8:25 pm

arkadaşlar aslında engin yavaş buraya üye değil üye ama hasan üye engin yavaş adına www.enginyavas.forumn.biz adresine girerseniz haberler bölümünde resimde göreceksiniz hasanın buraya olduğu IP adresi ile engin yavaşın buraya olduğu IP adresleri uyuşuyorr yani hasanın foyası ortaya çıkıyorrr
ibo_hande
Yıldız Üye
Yıldız Üye
ibo_hande

MesajKonu: Geri: hasan yalancının teki   hasan yalancının teki Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:27 pm

bzde inandık ağzını topla bz senin kim olduğunu çokk ii blioruz
aşkım_ibom
Yeni Üye
Yeni Üye
aşkım_ibom

MesajKonu: Geri: hasan yalancının teki   hasan yalancının teki Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:46 pm

yha bana inanmamanı anlıyorum ama dediğim fana girersen çok iyi anliyacan kuzenin inciyede sorabilirsinn...
frt_ibo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hasan yalancının teki   hasan yalancının teki Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 7:11 pm

ewet hande doğru hasanın ne olduğu yavaş yavaş ortaya çıkıyo ve beni bu siteden nedensiz atmış.ben inci bu arada. aşkım_ibom doğru sölüo hande artq sende hasanı korumaktan vazgeçç.. Exclamation

hasan yalancının teki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-